Česká Kanada je magický kout naší krásné země, kam se budete vždy rádi vracet.

Landštejnský dvůr

Hotel a restaurace pod hradem Landštejn. Ubytování přímo pod hradem Landštejn. Bazén, dětské hřiště, rybí speciality, půjčovna kol a mnohé další.
  • Kategorie
    Restaurace
  • Adresa
    Landštejn 3, Staré Město pod Landštejnem, 378 81
  • GPS
    N 49°1.55942', E 15°13.79038'

Restaurace Maříž

Pečlivě vybíráme každého dodavatele surovin zejména z oblasti farmářských trhů, bio kvality a místních prověřených malých farem a hospodářství, sami si pěstujeme bylinky ve spirálovém záhonu a v letošním roce máme v restauraci Maříž nově také chlebovou pec pro pečení vlastního čerstvého a voňavého chleba. O víkendech chystáme ukázky pečení i pro veřejnost. V našem jídelníčku naleznete vybraná kvalitní jídla z čerstvých kvalitních surovin jako např. čerstvý kozí sýr na různé způsoby z nedaleké kozí farmy Peníkov, čerstvé chlazené těstoviny Čerstvá pasta, čerstvé pstruhy z nedalekých sádek, kvalitní maso z místních chovů, lahodné víno z Kremsu a od dodavatele Hrušky apod.

Kavárna DOMLEJNA

Kavárna Vám poskytne odpočinek od každodenního shonu, stane se vám místem pro posezení s přáteli u výborné kávy s možností si smlsnout třeba na Štramberském oušku nebo domácím koláči. Oblíbeným místem se staneme i pro vaše děti a to nejen díky dětskému koutku s hračkami a knížkami, ale i díky nespočetnému množství vystavené keramiky z dílny pana domácího Tomáše Vágnera, kterou si zde můžete i zakoupit.

Restaurace Bílá paní

Tři komorní salónky pro oběd, večeři, nebo jen odpolední šálek kávy. Bohaté menu, ze kterého si vybere opravdu každý labužník. Svatební nebo promoční hostiny a firemní večírky.

Sledujte nás


© 2017 ČESKÁ KANADA ŽIVĚ, Tvorba webových stránek www.hajnystudio.cz

Použitím tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzy, přizpůsobený obsah a reklamy. Další informace