Apartmány Landštejn

Apartmány Landštejn

Dopřejte si relax a pohodu v přírodě, v klidné části a srdci České Kanady a ubytujte se v apartmánech v těsné blízkosti hradu Landštejn. Apartmány jsou rozmístěné mezi Novou Bystřicí a Slavonicemi a zaručují tichý, klidný pobyt. Na své si zde přijdou vášniví cyklisté i rodiny s dětmi. Apartmány najdete komfortně vybavené.

Rezervace

+420 739 667 575

Druhy apartmánů

 • Apartmán 2lůžkový s rozkládací pohovkou (max. 4 osoby) s vlastním sociálním zařízením a vlastní vybavenou kuchyňkou
 • Apartmány 2lůžkové (s možností 1 přistýlky) s vlastním sociálním zařízením a vlastní vybavenou kuchyňkou
 • Apartmány 6lůžkové (dřevěné palandy) se společným sociálním zařízením a společnou kuchyňkou
 • Apartmány 10lůžkové se společným sociálním zařízením a společnou kuchyňkou

Vybavení

 • TV, manželská postel nebo palandy, skříň, stůl, židle
 • Vybavená kuchyňka – lednice s malým mrazákem, varná deska, varná konvice, nádobí
 • Koupelna se sprchovým koutem a WC
 • Wi-Fi připojení zdarma
 • Možnost parkování před apartmány
 • Prostorná uzamykatelná kolárna

"Nabízíme výhodnou cenu pro rodiny s dětmi. Děti do 3 let mají pobyt s rodiči na lůžku zdarma, nabízíme také možnost zapůjčení dětské cestovní postýlky zdarma (nutná rezervace předem). Přistýlka 200 Kč/noc.

Ceny apartmánů se odvíjí od počtu osob, ne za celý apartmán."

Stravování

 • V apartmánech naleznete vybavenou kuchyňku s možností vlastního vaření a stravování, nebo kuchyňku společnou.
 • Stravu si lze ale i objednat v místní restauraci á la carte dle aktuální nabídky (snídaně, oběd, večeře).

Aktivity v okolí

 • HRAD LANDŠTEJN
 • Pronájem sportovní haly
 • Zapůjčení sportovního náčiní
 • Venkovní volejbalové hřiště
 • LANOVÝ PARK
 • PAINTBALL
 • Zapůjčení jízdních kol a koloběžek
 • CYKLOTRASY
 • Renesanční Slavonice – věž, podzemí, opevnění

POBYT HRAZENÝ ZAMĚSTNAVATELEM

My Vám připravíme fakturaci pro zaměstnavatele a po připsání platby od zaměstnavatele, vám obratem zašleme potvrzení o přijetí dané částky. Faktury je možné vystavovat na celou částku zájezdu nebo jen část na Vámi zvolenou částku.

V případě požadavku na vystavení faktury vše vyřídíme po emailu nebo telefonu je potřeba při objednávce do poznámky napsat text "na fakturu - FKSP" a recepce s Vámi vše potřebné dořeší. Celý proces je velice snadný a rychlý.

Pokračovat ve čtení

Připravili jsme pro vás aplikaci na Váš telefon, která vám bude skvělým společníkem na toulkách po České Kanadě. Postupně budeme přidávat další zajímavosti, ubytování a restaurace, tak aby jste se u nás nikdy neztratili.

  Stahujte zde na následujících odkazech:

 

 

O České Kanadě

Typická krajina České Kanady je spojením lesů, pastvin, luk a rybníků. Česká Kanada je poseta skalními útvary neuvěřitelných tvarů a tajemné historie.( balvany, viklany, skalní městečka, solitéry,…)

Krajina je poseta drobnými sakrálními památky jako jsou Boží muka, kapličky, rozcestníky. Kolem hranic s Rakouskem naleznete území postiženo historií 20.století. Vysídlené vesnice, které byli srovnány se zemí. Tato tajemná místa se zbytky domů a zahrad dnes znovu pro sebe zabírá matka příroda. Můžete zde pozorovat kobercově rostoucí rostliny ( sněženky, bledule, břečťany, narcisy,…). Česká Kanada je taky rájem pro milovníky houbaření, lesy jsou taky plné borůvek a místy taky brusinek.

Nad hlubokými lesy s rybníky a potůčky se tyčí dominanta a strážce České Kanady románský hrad Landštejn. Další památky České Kanady jsou zámek v Českém Rudolci tzv. Malá Hluboká, kostel Nejsvětější Trojice v Klášteře, kostel Nanebevzetí Panny Marie se zvonicí ve Starém Městě pod Landštejnem, renesanční centrum Slavonic, zřícenina zámku v Maříži, zámek a centrum Dačic, zámek a centrum v Nové Bystřici, zámek a galerie Dobrohoř u Starého Města pod Landštejnem. Určitě naše „okresní město“ Jindřichův Hradec se svými muzei, zámkem a historickým centrem stojí za celodenní návštěvu.

V lesích České Kanady naleznete taky malebné židovské hřbitovy: Markvarec, Olšany, Staré Město pod Landštejnem, Dolní Bolíkov, Nová Bystřice, Velký Pěčín, Jindřichův Hradec, Písečné. Budovy synangog ve Slavonicích a Jindřichově Hradci. Pro milovníky vojenské historie se Českou Kanadou vine linie čs.opevnění. Územím České Kanady protíná romantická trať úzkokolejky JHMD s parní dopravou, která projíždí krásnou krajinou rybníků a lesů se stanicemi v malebných vesničkách.Celé území je protkáno turistickými trasami, cyklostezkami, naučnými stezkami.

Mezi další turistické atrakce patří rozhledna U Jakuba ve Valtínově, Lanový park v Cyklocampu pod Landštejnem, Muzeum veteránů v Nové Bystřici, Bison Ranch v Rožnově, Keramická dílna v Maříži u Slavonic,….

Další památky jindřichohradecka, které naleznete pár kilometrů za pomyslnou hranicí České Kanady jsou např. zámek Červená Lhota, poutní místo a  klášter v Kostelním Vydří, vesnička Písečné se zámkem a židovským hřbitovem nad řekou Dyje, městečko dvou muzeí Deštná (letectví a provaznictví), lázeňské renesanční město mezi rybníky Třeboň.

Česká Kanada je prostě ideálním místem pro milovníky malebné přírody, jízdy na kole, turistiky, houbaření,  historie. Na malém území naleznete vše co od dovolené ve vnitrozemí očekáváte.

O České Kanadě

Jedná se o malebná část Javořické vrchoviny mezi ležící mezi a kolem měst Jindřichův Hradec, Dačice, Nová Bystřice a Slavonice. Turisticky atraktivní území s nádhernou přírodou a historickými památky. Název Česká Kanada vzniknl v 20. letech 20. století. Území pojmenoval patriot a milovník krás území pan Jaroslav Arnošt Trpák, který navštívil Severní Ameriku a našel podobnost krás a nutnost propagovat toto krásné území. Naše stránka Česká Kanada živě je pokračovatel propagace s využitím moderních technologií společně s mobilní aplikací a facebookem. O České Kanadě

 

Kontaktujte nás

Máte dotaz nebo pořádáte akci v České Kanadě. Neváhejte nás kontaktovat!

Sledujte nás


© 2021 ČESKÁ KANADA ŽIVĚ, Tvorba webových stránek www.hajnystudio.eu

Použitím tohoto webu vyjadřujete souhlas s používáním souborů cookie pro analýzy, přizpůsobený obsah a reklamy. Další informace